Třináctý Internet Marketing Sraz a prezentace na téma: Delegování

16.6. 2013 Jakub 1

Třináctý Internet Marketing Sraz se bude konat 25.6.2013 od 18 hodin opět v naší oblíbené restauraci Amfora v centru Ostravy.

Na tomto IMSrazu nám poradí Jan Linhart, jak nejlépe delegovat práci. Jinak řečeno – jak se soustředit na to, co umíte a co vás baví a všechno ostatní přehodit na ostatní :).

Honza má s tímto bohaté zkušenosti, takže věřím, že prezentace bude stát za to.

Internet Marketing Srazy jsou pravidelná (každoměsíční) setkání všech, kteří se zajímají o podnikání a marketing na internetu. Jejich cílem je naučit se něco nového a popovídat si s ostatními stejně naladěnými lidmi v prostředí příjemné restaurace, nad večeří a alko/nealko nápojem dle gusta :). IMSrazy jsou zcela zdarma, takže pokud se k nám chcete přidat, neváhejte a přihlaste se na Facebookové stránce události 13. Internet Marketing Sraz.

A vzhledem k tomu, že jsem minule padl s horečkami a nemohl jsem se dvanáctého IMsrazu zúčastnit, doufám, že se mi podaří posbírat všechny informace a budu moci zveřejnit shrnující článek z 12. imsrazu i s prezentací Daniela Gamrota :).

Ještě jako obvykle přikládám mapu, jak restauraci Amforu najdete. Červeně je vyznačená Amfora, modře doporučená místa na parkování…

Mapa Amfora

Takže, těšíme se na vás, ještě na závěr rekapitulace:

13. Internet Marketing Sraz
Sraz zájemců o podnikání a marketing na internetu s přednáškou o delegování.
Starts: 06/25/2013 6:00PM
Restaurace Amfora
Ostrava
Komentáře

Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/left.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/right.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.