50. IMSraz a Milan Tříska: Brandování na výkon – třetí noha Facebooku

15.3. 2017 Jakub 0

Právě jsem dostal potvrzení z restaurace, že náš březnový termín platí! Vše je tedy připraveno.

50. Internet Marketing Sraz se bude konat 28.3.2017 od 18:00 v restauraci La Futura v Ostravě

Pokud jste ještě v La Futuře nikdy nebyli, mrkněte na jejich web, dostupnost i parkování je super.

Hostem bude Milan Tříska, kterého jsem požádal proto, že se stále mnoho lidí ptá na „Facebook“ a já nevím o nikom lepším, koho bych oslovil.

Tématem přednášky bude: Brandování na výkon – třetí noha Facebooku

Existují dva používané modely práce na Facebooku – vytváření obsahu na vlastní Facebook stránce (bez důrazu na přímý prodej) a tzv. DPA – dynamické produktové reklamy s cílem prodat zboží (bez důrazu na brand). Existuje však i třetí, nesmírně efektivní strategie brandování na výkon, která se projeví ve zvýšeném výkonu celého marketingového mixu.

Milan nám vysvětlí zásady jednotlivých strategií, jejich potenciální přínosy a vhodnost pro jednotlivé typy klientů, co to je Facebook pixel, proč je důležité “ho tam mít“ a jak vytvářet efektivní publika pro naprosto přesné cílení své komunikace.

Milan Tříska je majitelem on-line agentury INT s.r.o. , vzhledem k datu založení v roce  1999 asi přece jen nejstarší stále existující on-line agentura v ČR.  První inzerát na Facebooku pustili  v roce 2010 . Milan tvrdí, že tradiční pohled na Facebook jako na nástroj buď pro brandování nebo výkonnostní reklamu je třeba doplnit o brandování na výkon a úspěšně tento postup realizuje.  Říká, že pokud má fanoušek obchodní firmy milovat jen jedinou stránku firmy, musí to být její košík.

Spolu s Honzou Podlouckým a Michalem Jedonem také vytvářejí a publikuji pravidelný cyklus Facebook doporučeni a vychytávek, které si najdete pod hashtagem #1001fbtrik

Těším se, jsem přesvědčen o tom, že přednáška bude peckovní – takže – poznačte si v kalendáři 28.3., 18:00 a napište si tam „Jsem na IMSrazu!“

Internet Marketing Srazy jsou zcela zdarma, platíte si jen svou útratu v restauraci.

-> Přihlaste se na Facebookové stránce události <-

A my se na vás s Milanem budeme těšit….

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.