Třináctý Internet Marketing Sraz a prezentace na téma: Delegování

Třináctý Internet Marketing Sraz se bude konat 25.6.2013 od 18 hodin opět v naší oblíbené restauraci Amfora v centru Ostravy.

Na tomto IMSrazu nám poradí Jan Linhart, jak nejlépe delegovat práci. Jinak řečeno – jak se soustředit na to, co umíte a co vás baví a všechno ostatní přehodit na ostatní :).

Honza má s tímto bohaté zkušenosti, takže věřím, že prezentace bude stát za to.

Internet Marketing Srazy jsou pravidelná (každoměsíční) setkání všech, kteří se zajímají o podnikání a marketing na internetu. Jejich cílem je naučit se něco nového a popovídat si s ostatními stejně naladěnými lidmi v prostředí příjemné restaurace, nad večeří a alko/nealko nápojem dle gusta :). IMSrazy jsou zcela zdarma, takže pokud se k nám chcete přidat, neváhejte a přihlaste se na Facebookové stránce události 13. Internet Marketing Sraz.

A vzhledem k tomu, že jsem minule padl s horečkami a nemohl jsem se dvanáctého IMsrazu zúčastnit, doufám, že se mi podaří posbírat všechny informace a budu moci zveřejnit shrnující článek z 12. imsrazu i s prezentací Daniela Gamrota :).

Ještě jako obvykle přikládám mapu, jak restauraci Amforu najdete. Červeně je vyznačená Amfora, modře doporučená místa na parkování…

Mapa Amfora

Takže, těšíme se na vás, ještě na závěr rekapitulace:

13. Internet Marketing Sraz
Sraz zájemců o podnikání a marketing na internetu s přednáškou o delegování.
Starts: 06/25/2013 6:00PM
Restaurace Amfora
Ostrava

 

Tags: ,

Komentářů: 1

Zanechat komentář »

 
 • […] V úterý v Ostravě přednáším o delegování na IMsrazu – doporuručuji mrknout. […]

   
   
   
 • Zanechat komentář
   
  Jméno
  Jméno