Shrnutí Třetího Internet Marketing Srazu v Ostravě

25.7. 2012 Jakub 0
Třetí Internet Marketing Sraz v Ostravě

Tak a máme za sebou i třetí Internet Marketing Sraz.

Přestože jsem do poslední chvíle čekal, že se nás sejde opravdu jen hrstka, nakonec jsem byl docela mile překvapen. Rekordy sice nelámeme, ale srazy jsou stále kvalitnější, informačně bohatší a hlavně – všichni si je opravdu užíváme :).

Na třetím srazu se nás sešlo celkem patnáct. Kromě stálých účastníků také dorazily nové tváře. Seznam účastníků zde:

Tereza Latochová, která společně se svou sestrou Bárou Tocauerovou provozují e-shop krasna svatba a také dobrovolně pomáhají ve psím útulku.

Radim Svatoš, který provozuje fitcentrum v Ostravě – Mariánských Horách a rád by využil internet a posunul svůj byznys na vyšší úroveň.

Lukáš Pavlík, který je právě ve fázi startupu a chce založit společnost, která bude klientům spravovat profily na sociálních sítích.

Adam Durčák – stálý účastník, šikovný podnikatel a provozovatel sex-e-shopu ruzovyslon.cz (promiň za nofollow odkaz Adame :)) a mimochodem, přeji za celý imsraz vše nejlepší k desátým narozeninám růžovému sloníkovi 😉

Honza Kvasnička – stálý účastník, kamarád, partner, konzultant a poradce – věnuje se analýze webových stránek, řízení projektů, monetizaci, doménovému poradenství a dalším činnostem.

Svou návštěvou nás také poctil Lukáš Král, který se sociálními sítěmi zabývá profesionálně a má v tomto oboru bohaté zkušenosti – stará se například o propagaci na sociálních sítích pro obchodní centrum Forum Nová Karolina nebo známý festival Colours of Ostrava.

Josef Tkáč, majitel webového portálu www.palmserver.cz. Josef je velmi příjemný člověk, který se s námi setkal již na druhém imsrazu, kde pochytil spoustu informací a pracuje na vylepšování svého webu…

Roman Zažírej – taková konkurence Adama, provozuje sex-shop sexshop-erotic.cz (i tobě se Romane omlouvám za nofollow odkaz, trošku se těch adultů bojím :)).

Jakub Houžva, který dělá na marketingu pro klub Ta Magika na stodolní ulici v centru Ostravy a také pomáhá začínajícímu rapperovi jménem Guny.

Nově příchozí pán Jaroslav Kupčák, který je sice o něco starší než ostatní, ale velmi úctyhodný, neboť jeho technické schopnosti by mu mohl leckdo závidět. Jaroslav pracuje na webových stránkách Masér Šejků a plánuje také rozjet nový projekt. Doufám, že se ti Jardo na srazu líbilo a že nás příště také navštívíš :).

Jirka Zůbek, který s internetovým podnikáním teprve začíná a provozuje online magazín o nehtech (pro ženy) :).

No a na závěr bych velmi rád vyzdvihl Davida Lörincze, který se zhostil role přednášejícího a nachystal si pro nás velmi pěkné a zajímavé povídání o tom, jak nastartovat propagaci na facebooku. Přednáška byla vážně výborná a její shrnutí, včetně slajdů, si budete moci prohlédnout již tento pátek v 18:00, kdy vyjde článek na webu propagacenainternetu.cz.

Mockrát děkuji Davide, bylo to opravdu super 🙂

Sledujte webové stránky imsraz.cz, brzy zde zveřejním termín a program dalšího Internet Marketing Srazu v Ostravě, už teď se těším :).

A jak se líbil sraz vám? Jsem moc zvědavý na vaše názory!

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.