Jaký byl První Pražský IMSraz?

11.4. 2013 Jakub 1

4.4.2013 jsme měli náš Internet Marketing Sraz poprvé v Praze. Z naší Ostravské „crew“ jsme se zúčastnili já – Jakub Čižmař a Honza Kvasnička.

Takže to vezmeme pěkně popořadě…

Přednáška na téma Facebook Ads byla zaměřená na opravdové začátky, čekal jsem sice něco trošku pokročilejšího, ale na druhou stranu věřím, že na IMSrazu bylo mnoho lidí, kterým prezentace pomohla ujasnit si, o čem ppc reklamy na Facebooku jsou a jak by se k nim mělo přistupovat.

Při výběru restaurace jsme to příliš nevychytali, ve dne to tam vypadalo jako dokonale klidné místečko, večer to byla docela jízda a blázinec. No jsem Ostravák a Pražké restaurace moc neznám, ale to do příště vychytáme :). Díky bohu stál prezentující přímo vedle kamery, takže sice není vidět, ale alespoň je dobře slyšet, vzhledem k tomu, jaký byl v restauraci hluk…

Prezentaci máme samozřejmě natočenou a za chviličku se k ní dostaneme…

Po přednášce jsme všichni debatovali na nejrůznější témata a tak jsme se navzájem mnohem lépe poznali. Pro mě osobně to byla skvělá zkušenost, protože spoustu účastníků jsem už dlouho znal z internetu, ale možnost dát si pivečko a popovídat si s nimi, ta tu ještě nebyla.

Účast byla výborná, hádám, že jsme ve finále tu stanovenou dvacítku o moc nepřekročili, i když někteří účastníci nám nevyplnili „prezenčku“.

Účastníci

Přednáška na téma začátky s Facebook Ads od Petra Slavíka

Tady máte slíbený záznam přednášky:

No a jak se na prvním Pražském Internet Marketing Srazu líbilo vám? Povídejte, přehánějte 🙂

Komentáře
  1. Pepan Mencl napsal:

    Jakmile doladíme místo setkávání tak to bude hned o sto procent lepší 😉


Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/left.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/right.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.