Šestý Internet Marketing Sraz a na co se můžete těšit

21.10. 2012 Jakub 2

Vím, že informace o nadcházejícím Internet Marketing Srazu přicházejí na poslední chvíli, ale až nyní se mi podařilo vše definitivně domluvit a zorganizovat.

Šestý Internet Marketing Sraz se bude konat 23.10.2012 v restauraci Amfora v centru Ostravy a jako obvykle – startujeme v 18:00.

Role přednášejícího se zhostím já a povykládáme si o tom, Jak zaujmout uživatele. S přednáškou i prezentací jsem si pořádně vyhrál, takže opravdu věřím, že se vám bude líbit 🙂

Pokud se zajímáte o podnikání a marketing na internetu, máte jakékoli projekty, nebo se chcete jen setkat s podobně naladěnými lidmi, nesmíte na Internet Marketing Srazu chybět.

A samozřejmě – Internet Marketing Srazy jsou zdarma!

Na obrázku (mapě) níže vidíte červeně označenou restauraci Amfora a modře jsou vyznačená nejvhodnější a nejbližší místa pro zaparkování.

Mapa Amfora

V Amfoře je klidná atmosféra, výborné jídlo, solidní ceny a příjemná obsluha, je to poměrně ideální místo pro organizování IMsrazů.

Vstup do restaurace vede srkze malý dvorek přímo z hlavní ulice „Sokolská třída“.

La Futura byla sice skvělá, ale vedení dělalo neustále drahoty a nebylo ochotné domluvit se dostatečně předem. Navíc jsem se doslechl i o tom, že požadují mnohem větší útratu v salónku. Takže bohužel, La Futuru jsem musel odepsat také…

Každopádně – Amfora je výborná restaurace, takže uvidíme, třeba bude toto stálé místo pro pořádání budoucích Internet Marketing Srazů 🙂 kdo ví…

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.