Sedmý Internet Marketing Sraz a povídání o e-shopech

11.11. 2012 Jakub 6

Tak už máme naplánovaný další Internet Marketing Sraz v Ostravě. Bude se konat 20.11.2012 v restauraci Amfora (jako minule) od 18:00.

Internet Marketing Srazy jsou veřejná událost, které se může zúčastnit každý, kdo má co dočinění s internetem.

Podnikáte na internetu? Provozujete nějaké webové stránky? Vlastníte e-shop? Nebo nemáte nic a jen se chcete o tomto online světě dozvědět trochu více? Pak na Internet Marketing Srazu nesmíte chybět!

A ano – Internet Marketing Marketing Srazy jsou samozřejmě zdarma! 🙂

Na programu máme povídání o e-shopech, které si pro vás připravil Jirka Warmuž z webového studia Karokan, momentálně pracujícím na projektu webmex.cz. Jirka provozuje a spravuje několik desítek e-shopů a ve svém oboru se opravdu vyzná, už se na jeho přednášku opravdu těším.

Kde se Internet Marketing Sraz Koná?

Jak jsem zmínil v úvodu, Internet Marketing Sraz se bude konat v restauraci Amfora v centru Ostravy. Niže je opět ta samá mapka jako minule, červeně je vyznačena Amfora, modře doporučená místa k parkování. Parkoviště jsou sice placená, ale jen do 7, takže budete pravděpodobně nuceni zaplatit jen 20,- kč za poslední hodinu ;). Do restaurace se vstupuje skrze kovovou branku a malý dvorek. Pokud byste měli problém s nalezením restaurace, klidně volejte nebo pište, budu hlídat telefon (kontakt je zde) :).

Mapa Amfora

Takže – budu se na vás těšit na sedmém Internet Marketing Srazu v Ostravě – ještě jednou – 20.11.2012 od 18:00 v restauraci Amfora. Uvidíme se tam 😉

Komentáře
 1. David Lörincz napsal:

  Už se těším 🙂

 2. Michal napsal:

  Jen skoda ze si Sting vybral stejne datum 🙁

 3. Honza napsal:

  Můžu se zeptat, jaké zkušenosti má Jiří s eshopy? Z jeho webu nefunguje ani jediná reference…

 4. Jiří Warmuž napsal:

  Honza:
  Mám to hodně neaktualizováno, jelikož jsem totálně zaneprázdněn… každopádně webmex.cz je ve výstavbě a díky nečekaným problémů ( spadlo přes 100 eshopů díky viru : / ) se to ani nehlo. Karokan.cz – je dost neaktualizován, jelikož už soustředím sílu jenom do eshopu. Kdybych měl vzít poslední zkušenosti co se řešilo tak se pracovalo třeba na http://www.tvojedarky.cz. Zde jsem navrhoval kompletně wireframe z hlediska použitelnosti: http://karokan.cz/cht.png a z jednoproduktového eshopu můžu ukázat např. http://www.lisnapetlahve.net dále mám asi 30 eshopů na dropshipping na kterých si často testuji co funguje a co nefunguje.

  Budu chtít hlavně mluvit o tom jak si založit e-shop, co vše musím znát (jelikož mám někdy dotazy od klientů abych jim poradil s odesíláním balíků, balení..) Jak má takový eshop vypadat a co udělat proto, aby jste začali vydělávat : o).

 5. David Lörincz napsal:

  Lis na PET lahve – tak to mě fakt dostalo 😀 To fakt někdo kupuje ? Kdo by si do kuchyně dokázal na zeď přivrtat takovou obrovskou věc, která umí jen jednu dementní věc? Prostě vezmu lahev a rozmáčknu ji v ruce ne ? 😀

 6. đào tạo seo napsal:

  My spouse and i still cannot quite believe I could be
  one of those studying the important tips found on this blog.
  My family and I are sincerely thankful for the generosity and for offering me the
  advantage to pursue this chosen career path.

  Many thanks for the important information I acquired from your web-site.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Nadpis formuláře

  Text formuláře

 • Kategorie