Poraďte mi – jak to vidíte s dalším Internet Marketing Srazem?

19.2. 2013 Jakub 3

Jsem moc rád, že se Internet Marketing Sraz těší takovému úspěchu, že se tolik lidí účastní našeho marketingového posezení každý měsíc. Pořád dostávám dotazy, kdy se bude konat další Internet Marketing Sraz.

Jenže jsem měl naplánované 3 termíny a do každého něco příslo, právě proto bych to chtěl s vámi probrat, jak to uděláme, aby to stálo za to?

Ke konci února se totiž koná tolik akcí, že nevím, kdy IMsraz uspořádat…

Jaké akce se konají?

Středa 20.2. – Online marketing: 1. přednáška „Obsah je král“
Pátek 22.2. – OVACOPI #2
Pondělí 25.2. – SPEAK!
Úterý 26.2. – (Ne)Konference PPC Reklama 2013
Čtvrtek 28.2. – Otevřené večerní setkání Na volné noze v Ostravě
Pátek 1.3. – iosova narozeninová

Kromě toho nám také odpadl Jindra Fáborský, který nám slíbil přednášku o sociálních sítích. Ten momentálně také líta po celé ČR z akce na akci. Snad to vyjde příští měsíc.

No ale nechci pořádat sraz zároveň s jinou akcí, protože bychom se všichni rozdělili. A upřímně pokud mi to situace dovolí, také bych se rád plánovaných akcí zúčastnil :).

Co vy na to?

Jediné, co mi příjde jako nejvhodnější řešení, je uspořádat sraz ve středu 27.2.2013 na stejném místě jako vždy, od 18 hodin. Namísto přednášky bychom si vymysleli náhradní program, což nepochybně nebude problém, již mám něco domluvené, co vy na to? Udělat takové lehčí setkání pro tentokrát?

Internet Marketin Srazy jsou o a pro vás, poraďte, diskutujme 😉

Tagy:
Komentáře
 1. Kvasnička Jan napsal:

  Já jsem určitě pro tu středu

 2. Tomáš Krýdl napsal:

  Vím, že máš jiné starosti, tak lidně se srazíme ve středu na kus řeči a standardní sraz přesuneme na další měsíc.

 3. Vojtěch Kotous napsal:

  Škoda, ale 27. 2. musím být v kAši …. tak snad v březnu mi to konečně vyjde 🙂


Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/left.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/right.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

  Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.