Jaký byl sedmý Internet Marketing Sraz?

6.1. 2013 Jakub 3
Sedmý Internet Marketing Sraz - "První kroky s e-shopem"

Hned na začátku bych se vám chtěl omluvit za to, že zveřejnění tohoto shrnutí trvalo tak dlouho. Chtěl jsem do tohoto příspěvku zakomponovat prezentaci, kterou jsme celou natáčeli na kameru, ale bohužel se mi ji od Jirky Warmuže dodnes nepodařilo získat. Snad tedy prezentaci dodáme později :).

Sedmý IMsraz byl skvělý, opět se nás sešlo poměrně dost (20) a opět jsme končili až v pozdějších večerních hodinách…

Jirkova prezentace „První kroky s e-shopem“ byla fantastická a moc mě mrzí, že vám ji tady nemůžu zveřejnit. Podívali jsme se na veškeré základy, které by měl mít na paměti každý, kdo se chce elektronickému obchodování věnovat. Vzhledem k tomu, že i v „publiku“ jsme měli několik zkušených „e-shopérů“, diskuze byla často velmi zajímavá a dozvěděli jsme se opravdu hodně. Jirkovi rukama prošly desítky nejrůznějších e-shopů a je tvůrcem e-shopového systému Webmex. Pokud se jedná o e-shopy, všichni se máme od Jirky co přiučit.

A kdo na sedmý Internet Marketing Sraz dorazil? Zde je seznam účastníků:

Tomáš Krýdl www.provysavace.cz
Roman Škorňák www.metalove-obleceni.cz
Andrea Pálová
Robin Rozhon www.skrctostudio.cz
Michal Kurečka www.mkurri.cz
Filip Domes
Pavel Chudík www.Pohony-Mhouse.cz
Michal Machoczek – www.androidmarket.cz
Martin Chapčák – chapcak.cz
Jiří Urbášek – urbasek.cz
Květoslava Lišková – www.ovacopi.cz
Jan Pobořil – @janpoboril
David Lörincz – www.davidlorincz.cz
Marek Maťovka – www.medianest.cz
Jiří Zůbek – www.az-nehty.cz
Adam Durčák – www.ruzovyslon.cz
Jan Kvasnička – www.kvasnickajan.cz
Jiří Warmuž – www.jiriwarmuz.cz
Ondrej Mahdal

Velkou radost mi udělala návštěva Michala Kurečky, kterého jsem moc rád poznal osobně a doufám, že se stane pravidelným návštěvníkem :).

Pokud jste sedmý Internet Marketing Sraz v listopadu promeškali, je to obrovská škoda. Udělejte si čas alespoň v lednu 2013 na osmý IMSraz, určitě nebudete litovat… Byli jste na sedmém Internet Marketing Srazu? Jak se vám líbil? 🙂

Komentáře
  1. Tomáš Krýdl napsal:

    Díky za pozvání, bylo to moc zajímavé setkání. Už se těším na další kolo!

  2. Filip Domes napsal:

    Bylo to super! To co jsem od toho očekával (spousta užitečných rad, informací a báječná přednáška o e-shopech), toho se mi také dostalo. Kdo nedorazil, neví o co přišel :D.


Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/left.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents(http://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/right.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.