35. IMSraz a Michal Štorkán (Inovit) o Personalizaci

16.6. 2015 Jakub 0

Jsme v polovině června a blíží se další IMSraz, už je čas.

35. Internet Marketing Sraz se bude konat ve čtvrtek 25.6.2015 od 18:00 v restauraci Amfora v centru Ostravy.

A co vás čeká?

Personalizace!

Na Net-Dev Academy, která se konala v pondělí 15.6. jsem se setkal s Michalem Štorkánem, který stojí za projektem Inovit. Na stránkách Inovitu najdete nástroje, které jsou v mnohých ohledech známé, ale v jiných velmi přelomové. Na jejich přednášku na Net-Dev Academy jsem koukal s polootevřenou pusou. Představovali svůj nástroj Bidding[tools], který dokáže vypočítávat a automaticky upravovat nejvhodnější cenu za proklik pro zbožové vyhledávače a tak udřžet reklamy na vrcholu za dodržení podmínek, aby byla reklama stále profitabilní.

Kromě toho se Michal zabývá personalizací, pro kterou mají také své vlastní nástroje a právě o tom, jak pracovat se zákazníky a dávat jim přesně to, co chtějí, bude další přednáška na Internet Marketing Srazu.

Personalizace je téma, které řeší spousta lidí, mnoho z nich ji řeší a snaží se o ni, ale téměř nikdo ji nedělá. Ono to totiž není tak jednoduché…

Jenže ve světě, kde se na nás vrhají reklamy ze všech stran, je personalizace ta správná cesta, která nám otevírá dvěře k pozornosti (a peněžence) našich zákazníků.

Pojďme si společně na 35. IMSrazu o personalizaci popovídat, bude to stát za to 😉

-> Přihlaste se na 35. Internet Marketing Sraz na Facebookové stránce události <-

Pokud jste na žádném IMSrazu doposud nebyli, níže najdete mapku s doporučenými parkovacími místy a také samotnou restaurací Amforou.

Mapa Amfora

Mapa Amfora - modře jsou vyznačena doporučená parkovací místa, červeně je vyznačená samotná Amfora

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.