58. IM sraz s Martinem Bazalou o videomarketingu

5.6. 2018 Miluška 0

Téma dalšího IM srazu zní:

Videomarketing: silná ráže pro snižování odchodovosti a posilování růstu v B2B

Videomarketing je náročný. Bolí, ale světe div se – i ve světě B2B to může být bazuka v arsenálu marketingových nástrojů. RAYNETu pomáhá ve snižování odchodovosti klientů i nakopnutí akvizic. Prozradíme, co vše se dá s videem v B2B dělat, a poradíme, jak na to.

Martin Bazala

13 let vedu 1 firmu. Za tu dobu prošla start(up)em, stala se na chvíli jednou z nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě (alespoň podle Deloittu), zažila extrémní transformaci a dnes dělá to, co miluje (cloudový CRM software) a je v ČR ve svém segmentu #1 (co do počtu zákazníků). Po cestě jsem nasekal tísíce malých, stovky nepříjemných a pár extrémních chyb. Což je paradoxně to nejcenější pro mě, firmu a možná i Tebe. Sometimes you win, sometimes you learn.

———

IM Sraz se bude konat poslední středu v měsíci a to 27. června přesně v 18:00 v příjemné kavárně v centru Ostravy – v Polo Caffé. A opět je vstupné zdarma. Rádi se s Vámi potkáme, pobavíme a třeba se dozvíme nové věci a otevřeme nové možnosti!

Tak zatím!

3IT.cz a Placement.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.