31. IMSraz a Martin Levay – iCloud pro online marketéry

23.2. 2015 Jakub 0

Už je 23. února a nikdo mi ani nepřipomněl, že jsem nevyhlásil internet marketing sraz tohoto měsíce. Kdybych si na to dnes ráno nevzpomněl, tak bychom tam asi zítra byli s Martinem jen dva a divili bychom se, proč nikdo jiný nepřišel :).

Ale IMSraz samozřejmě bude…

31. Internet Marketing Sraz se bude konat v úterý 24. února od 18:00 v restauraci Amfora v centru Ostravy.

-> Přihlašte se na Facebookové stránce události <-

Minulý měsíc jsme měli skvělou, informacemi nabitou prezentaci, na které jsme vám s Máriem Roženským vykládali o moderních marketingových metodách, které denně ve firmě využíváme.

Příští měsíc pro vás mám naplánovanou další suprovou přednášku, na kterou přijede můj dobrý kamarád a jeden z nejlepších specialistů na svůj obor v České republice.

No a tak si tento měsíc dáme takovou trošku specifičtější a oddechovou přednášku.

Probereme si praktické tipy jak pracovat s online dokumenty, jak je synchronizovat a jak je nejlépe zálohovat. Dozvíte se, jak to funguje a jak iCloud nejlépe využívat no a dozvíte se také, proč ti nejlepší používají Mac. Když zbude čas, Martin přidá i jednoduchou vychytávku, jak na hesla v online světě.

Pokud Martina náhodou neznáte (což pochybuji ;)) je to zkušený online marketér, který současně školí používání Apple produktů a pomáhá svým zákazníkům lépe využívat potenciál jejich Maců, iPadů a iPhonů.

Takže neváhejte a určitě přijďte, naučíte se, jak lépe pracovat s moderními technologiemi a jak je využít co nejlépe ke svému vlastnímu užitku 🙂 a mimo to si zase po měsíci popovídáme, dáme dobrou večeři a poradíme si s aktuálními problémy…

Pokud jste na IMSrazu ještě nebyli, níže máte mapku s vyznačením restaurace Amfora (červeně) a doporučenými parkovacími místy (modře).

Mapa Amfora

Mapa Amfora - modře jsou vyznačena doporučená parkovací místa, červeně je vyznačená samotná Amfora

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie