51. IMSraz a Honza Bartoš: Dynamické reklamy na Facebooku [snadno a rychle]

17.5. 2017 Jakub 0

51. IMSraz a Honza Bartoš o dynamických Facebook reklamách

Minulý měsíc nám Internet Marketing Sraz proklouzl mezi prsty, tak dlouho jsem jej domlouval, až jsem jej nakonec vůbec nedomluvil. Nedá se nic dělat, ale máme tady květnový IMSraz.

51. Internet Marketing Sraz se bude konat v úterý 30.5.2017 od 18:00 v restauraci La Futura v Ostravě

Téma bude Dynamické reklamy na Facebooku [snadno a rychle]

Přednášku si na starost vezme Honza Bartoš, který se dynamickým reklamám na Facebooku věnuje naplno a z vlastní zkušenosti vím (na některých projektech pracujeme společně), že je opravdu šikovný a nevím o nikom lepším, kdo by byl v ČR k dispozici :).

Dynamické reklamy na Facebooku nejsou vůbec triviální téma, podíváme se tedy na jejich základy a vysvětlíme si je tak, aby i začátečník byl po přednášce schopen si své první dynamické reklamy na Facebooku připravit a spustit. Sám. Honza za námi se svou přednáškou přijede až z Prahy a věřím, že to bude naprostá pecka, už se nemůžu dočkat 🙂

Internet marketing sraz je určen pro každého, kdo se zajímá o marketing a podnikání na internetu. Účast je zdarma, platíte si jen svou útratu v restauraci. Tak na nic nečekejte, přihlaste se níže na Facebookové stránce události a přijďte si s námi dát dobrou večeři a popovídat si o reklamách na Facebooku.

Pokud jste ještě v La Futuře nikdy nebyli, mrkněte na jejich webové stránky.

-> Přihlaste se na Facebookové stránce události <-

Já i Honza se na vás těšíme 😉

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.