Třetí Internet Marketing Sraz a na co se můžete těšit

Třetí Internet Marketing Sraz je naplánovaný na úterý 24.7.2012 od 18:00 a bude se opět konat v Ostravském coworkingovém centru Viva Ostrava.

Když jsem původně Internet Marketing Sraz zakládal, netušil jsem, že se setkám s takovým úžasným ohlasem. Očekával jsem, že se nás na každém srazu sejde tak přibližně 5-10 a že budeme jen jednoduše diskutovat nad šálkem kávy.

Účast je však úžasná a tak jsem se rozhodl, že kromě klasické diskuze bude na začátku každého srazu povídání na nějaké konkrétní téma (stále se snažím vyhýbat pojmu „přednáška“ :)).

Na prvním srazu nám povykládal Michal Kubíček o tom, jaké jsou základní elementy kvalitně vytvořeného webu.

Na druhém srazu jsem vyprávěl o tom, jaká byla evoluce internetu a internetového marketingu a jaké jsou dnešní trendy a ohrožení v této oblasti.

Určitě vás tedy zajímá, na co se můžete těšit na třetím Internet Marketing Srazu v Ostravě, že? 🙂

Na tomto srazu se role (no tak teda dobře -) přednášejícího zhostí David Lörincz, který pracuje jako projektový manažer a správce sociálních sítí u cestovní agentury. David je v oblasti sociálních sítí opravdovým specialistou a tak nepochybuji (a vy byste také neměli ;)), že si z jeho povídání všichni odneseme spoustu zajímavých poznatků.

Na tomto srazu byste tedy určitě neměli chybět!

Posléze se budeme rádi věnovat vám a pokusíme se vám co nejlépe poradit s vašimi problémy…

Já i ostatní se na vás těšíme a rádi vás přivítáme na Internet Marketing Srazu #3, pokud ještě nejste na sraz přihlášení, přihlašte se na facebookové stránce události.

 

Tags:

Komentářů: 11

Zanechat komentář »

 
 • Nemluvilo se nahodou o tom, ze sraz by byl lepsi o vikendech, aby mohli dorazit lidi i z daleka? nebo koncem tydne teda?

   
   
   
  • Ano Matěji, chtěl jsem to tak udělat (ono popravdě – mě by to teď v létě také vyhovovalo spíš o víkendu), ale udělal jsem anketu a další průzkumy a drtivá většina zájemců a dotázaných ve finále byla stejně pro pracovní dny – úterý se ukázalo jako (stejně jako dle mého původního odhadu) nejvhodnější den…

   Ale stejně plánuji nějaký sraz i o víkendu, ale nevím, jestli to nebude lepší až budou všichni vydovolenkovaní 🙂

    
   • Jasně, pohoda. Já se jen ptám, nevím, zda se zúčastním, pokud ne, tak si to užijte, pokud ano, tak si to užijem 🙂

     
    • No hlavně doraž, ať si to užiješ s námi 😉

      
     • tak nakonec kvůli práci nedorazím, užijte si to. Snad příště

       
     • Tak to je škoda…

       
 • […] srpnu sraz neplánuji, protože příští týden bude IM sraz v Ostravě, tak ať to nemáme hned po sobě a zároveň budou ještě dovolené, […]

   
   
   
 • Ahoj, rád bych se někdy také někdy zúčastnil této akce. Bohužel je to pro mě dost daleko. Neplánujete někdy uspořádat tuto akci třeba v jiném kraji nebo zvážit možnost online živého přenosu?
  Lukáš

   
   
   
  • Zdravím Lukáši,
   mám v plánu imsraz uskutečnit i mimo Ostravu, když budu mít kamkoli cestu, rád to spojím i s Internet Marketing Srazem.

   Nad online živým přenosem jsem nepřemýšlel, ale je to zajímavá myšlenka 🙂 jen nevím, jestli by to (vzhledem k povaze imsrazu) bylo k něčemu dobré…

    
 • Škoda, že to nie je cez víkend. Rozmýšlal, že prídem dnes, ale cesta naspäť (300 km) v noci, by ma asi zabila 🙁

  Tak dúfam, že raz to bude bližšie alebo cez víkend

   
   
   
 • Jakub

  Neboj Martine, uděláme imsraz i přes víkend 🙂

   
   
   
 • Zanechat komentář
   
  Jméno
  Jméno