Jaký byl První Internet Marketing Sraz v Ostravě?

První Internet Marketing Sraz v Ostravě

Tak první sraz máme úspěšně za sebou a musím říct, byl jsem nadšený :).

Vůbec jsem nečekal, že dorazí tolik účastníků.

Webové stránky bežely něco málo přes 2 týdny a celý projekt jsem začal vytvářet před měsícem (ani ne). A jak to dopadlo? Na sraz dorazilo celkem 35 účastníků.

Prostě paráda…

A jak celý internet marketing sraz probíhal?

Po krátkém uvítání každý představil sebe a projekt(y), na kterých pracuje. Někteří z účastníků na internetu ještě aktivní nejsou a přišli se seznámit a poradit s ostatními. Přesně proto jsem imsraz.cz vytvářel :).

Michal Kubíček na Internet Marketing Srazu

Po tomto představení nám Michal Kubíček, který se srazu také zúčastnil, povykládal příběh ze života o tom, jak vytvořil úplně nový projekt a během prvních 12 hodin od spuštění jej prodal za 100.000,- kč. Myslím, že tato případová studie všechny z účastníků zaujala a poukázala na to, co všechno je dnes na internetu možné :).

Následovala volná diskuze a po celé Vivě se vytvářely skupinky lidí, kteří se spolu seznamovali a bavili. Bylo to opravdu skvělé.

Byl jsem velmi potěšen tím, že dorazili i přátelé z Olomouce. Mezi nimi i Honza Linhart (seolinhart.cz) a Ondra Roba s Tomem Halamíčkem(trikator.cz).

Také nás navštívil Honza Růžička, který stojí za projekty emagaziny.cz.

Nemohu opomenout ani místní profesionály v internetovém businessu jako Petr Konieczný alias Machrhoumr, David Lörincz, Honza Kvasnička a Jirka Warmuž.

Účastníci Internet Marketing Srazu

No a samozřejmě spousta dalších :). Co mě jen malinko zamrzelo, že sraz utekl hrozně rychle, a že jsem si ani nemohl se všemi účastníky pořádně popovídat.

Ale nevadí, to doženeme na dalších srazech…

Hned příští týden skočím do Vivy a  domluvím se s holkama, kdy uděláme další sraz ;).

Renča (zakladatelka Vivy) pořád pobíhala kolem s foťákem, takže máme na facebooku i spoustu fotek, neváhejte a podívejte se! Ještě že tak, já jsem v samém zápalu konverzace úplně zapomněl fotit :).

No už se opravdu těším na další sraz a na všechny jeho účastníky, doufám, že se tentokrát pobavím s těmi, které jsem tentokrát trošku zanedbal…

A jak se líbil Internet Marketing Sraz vám? Co na něj říkáte? Zúčastníte se i dalšího srazu? Doufám, že ano...

 

Tags: ,

Komentářů: 7

Zanechat komentář »

 
 • Diky za super sraz. Pokud mi to priste vyjde, zase rad prijdu.

   
   
   
  • Tak to jsem moc rád, že se sraz líbil 🙂

    
 • Bylo to poučné, sice jsem musel dříve odejít, ale na další sraz se těším

   
   
   
  • Ja taky, doufám, že se zdržíš déle a taky trochu pokecáme 🙂

    
 • […] říct, že jsem byl opravdu nadšení a více si o tom, jak sraz probíhal můžete přečíst v samostatném článku, více informací o celém projektu také v rozhovoru na webu […]

   
   
   
 • […] opravdu za to, bylo to perfektní, dorazila spousta velmi zajímavých lidí a jak jsem psal ve shrnujícím článku, už se nemůžu dočkat dalšího srazu . Na prvním setkání zájemců o podnikání a […]

   
   
   
 • […] 4.5.2012 a já jsem měl již 8.5.2012 hotový a připravený projekt Internet Marketing Sraz. První setkání se konalo 29.5.2012 a účast byla […]

   
   
   
 • Zanechat komentář
   
  Jméno
  Jméno