18. IMSraz a Vojtěch Kotous: Proč je použitelnost tak důležitá pro vyšší zisk e-shopů

13.11. 2013 Jakub 0

Přijďte si s námi popovídat na další Internet Marketing Sraz v Ostravě.

IMSrazy jsou pravidelná setkání pro všechny, kteří se zajímají o podnikání a marketing na internetu. Jednou za měsíc se sejdeme, dáme si dobrou večeři a pobavíme se o tom, jak se opět posunout kousek dále. A samozřejmě – Internet Marketing Srazy jsou zdarma.

18. Internet Marketing Sraz se bude konat v úterý 26.11.2013 od 18:00 v restauraci Amfora v centru Ostravy.

Povídání se ujal Vojta Kotous a poví nám o tom, Proč je použitelnost tak důležitá pro vyšší zisky e-shopů. Vojta poprvé na Internet Marketing Sraz přijel přibližně před rokem. Přijel jako člověk, který se zajímal o internetové podnikání, ale byl ve svých úplných začátcích. Jo a zmínil jsem odkud přijel? Vojta přijel na náš Ostravský IMSraz až z Aše. S trochou nadsázky mohu říct, že přijel z nejvzdálenějšího místa v ČR, strávil nějakých 7 hodin ve vlaku, aby se Internet Marketing Srazu mohl zúčastnit.

Od té doby je s námi neustále v kontaktu, hrne se kupředu a všechnu svou energii věnuje vzdělávání, zdokonalování a sbírání zkušeností a praxe v oblasti grafiky a použitelnosti. Dnes bydlí v Ostravě. Je úžasné, jak se za poslední rok posunul, a míří mnohem výše… Přijďte si Vojtu poslechnout také…

Přihlašte se na Facebookové stránce události.

Pokud jste na našem IMSrazu ještě nebyli, níže je mapa, která popisuje, kde se restaurace Amfora nachází (červeně) a kde můžete také pohodlně zaparkovat (modře).

Mapa Amfora

Mapa Amfora - modře jsou vyznačena doporučená parkovací místa, červeně je vyznačená samotná Amfora

Těším se na vás!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

    Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.