O projektu

Přijďte si s námi pokecat o všem, co se točí kolem internetového marketingu a podnikání na internetu! 

Zajímáte se o podnikání na internetu a internetový marketing? Pak je IM sraz přesně pro vás.

Od jara roku 2018 se pořádání pravidelných IM srazů chopila firma 3IT úspěšný eshop ve spolupráci s Placement.cz. Zakladatel již neměl na organizaci dostatek času a byla by velká škoda, aby tato událost po sedmi letech zanikla.

Internet Marketing sraz vznikl pod záštitou Propagace Na Internetu, chcete-li dostávat informace o každém plánovaném srazu, sledujte Internet Marketing Sraz na facebooku, stránky pořadatele 3IT úspěšný eshop nebo zakladatele Jakuba Čižmaře na Twitteru (@jakubcizmar) 

Nově jsme od září 2018  komunitním partnerem Czech On-line Expo 2019. Veletrhu o 12 konferencích ve dvou dnech, který proběhne v březnu 2019.

PŘÍBĚH ZALOŽENÍ OD JAKUBA ČIŽMÁŘE:

Po své návštěvě USA  a setkání s Patem Flynnem a Maren Kate jsem si uvědomil, že scházet se se stejně naladěnými lidmi je velmi důležité. Pokud je internet středem vašich zájmů a aktivit, nic vám nedodá tolik inspirace, jako naprosto nevinné rozhovory s lidmi, kteří se zajímají o totéž. A nejlépe pravidelně…

Bavit se totiž s lidmi, kteří se zajímají o stejné věci (a rozumí jim) je pro online business to nejdůležitější. Neseďte izolováni doma, pojďte s námi na kafe 😉