Pátý Internet Marketing Sraz a na co se můžete těšit

17.9. 2012 Jakub 11

Pátý Internet Marketing Sraz se bude konat v pondělí 24.9.2012 od 18:00.

IMSrazy jsou zdarma, zůčastnit se může kdokoli, kdo se zajímá o podnikání a marketing na internetu.

Bohužel, vzhledem k tomu, že coworkingové centrum Viva Ostrava stále více a více trvá na vstupném, které já ze zásady odmítám, snažím se nyní najít vhodné místo pro uskutečnění pátého Internet Marketing Srazu.

Chci, aby Internet Marketing Srazy byly zdarma a pro každého. Nechci vybírat vstupné, já je organizuji, já provozuji webové stránky, platím hosting a doménu, já IMsrazům věnuji svůj čas.

A já to dělám proto, abychom mohli co nejvíce lidem, kteří se o internetový marketing a podnikání na internetu zajímají, poradit a pomoci

Žádné vstupné vybírat nebudeme, Internet Marketing Srazy jsou a zůstanou zdarma.

Proto buďte prosím trpěliví, ihned jak vhodné místo najdu, budu informovat zde na webových stránkách, na Twitteru i Facebooku. Zůstaňte tedy v kontaktu :).

A na co se tedy můžete těšit?

Věřím, že se vám minulá přednáška Honzy Kvasničky na téma monetizace webů a projektů líbila, na pátém internet marketing srazu se můžete těšit na povídání Františka Szabó na téma affiliate – provizní systémy.

Franta provozuje blog o affiliate (www.affilblog.cz), on-line službu pro nákup a prodej internetové reklamy Linkmonitor, provozuje profesionální školení affiliate marketingu a spoustu dalších projektů.

Chcete se dozvědět o tom, jak díky affiliate vydělat více? Přijďte na pátý Internet Marketing Sraz v pondělí 24.9.2012 v 18:00.

Po Frantově povídání se opět budeme věnovat vám a vašim problémům…

Takže – pokud se zajímáte o marketing a podnikání na internetu, jste vítáni a těšíme se na vás 😉

Tagy:
Komentáře
 1. David Lörincz napsal:

  Myslím, že koncept restaurace se u NetSrazu osvědčil a přimluvil bych se tedy k této variantě.

  • Jakub napsal:

   Jj přesně, právě přemýšlím nad nějakou vhodnou restaurací, nějaký nápad? 🙂

   • Kvasnička Jan napsal:

    Tak na toto téma jsem se bavil už asi s 6ti lidma, ale nikdo nedokázal dát vědět přesnou restauraci. Co si myslíš o horním prostoru, kde se pořádá Startupcamp nebo English coffee?

    • Jakub napsal:

     Hotovo vyřízeno – La Futura Ostrava, příjemné prostředí, dobré jídlo, dobré pití, dobré ceny, klid a pohoda 😉

 2. Kamil Staš napsal:

  Kdysi jsem organizoval srazy hráčů reddragon v hospodě U pařezu nebo v hospodě Mlejn http://www.mlejn.com/ (restaurace u Mýlnu) pro geeky to asi není idealní prostor. Výhoda toho prostoru byla že to bylo „blízko“ vlakového nádraží a nebylo to vedel Stodolní ulice, tzn. nekorzovaly tam davy lidí. A lidé ze srazu taky neutíkali jinde. Ale to bylo tak před 6-7 lety.

  Jinak mám dotaz, na kdy se plánuje přednáška. Já končím v práci v 18:30 tzn. v OV mohu být v 19:oo a mám čas, takže uvažuji dorazit se kouknout.

  • Jakub napsal:

   Čauky Kamile, sraz začíná v 18:00, místo už máme – bude se konat v restauraci La Futura – kousek od Viva Ostrava, kde se konaly předešlé srazy. V La Futuře velmi dobře vaří za dobré ceny a nabídka nápojů je velmi široká (i když teď asi moc né – díky prohibici :)).

   Sraz tedy začíná v 18:00, ale přednáška bude začínat výjimečně kolem 7 hodiny. Takže ji pravděpodobně v pohodě stihneš, a těším se, že se konečně setkáme osobně 😉

 3. Kamil Staš napsal:

  Ještě mě napadlo, nevím jak moc je důležité pro účastniky popíjet alkohol. Ale zajímavá atmosféra by mohla být v této čajovně http://www.zlatybuddha.cz (Marianské hory) Je poměrně nově otevřena a jak jsem tam byl, tak moc hostí neměla.

 4. Vojtěch Kotous napsal:

  Těším se, zase si udělám výlet na druhou stranu republiky 😉 🙂


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents(https://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/left.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Warning: file_get_contents(https://imsraz.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/right.svg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.imsraz.cz/www/current/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletterů.

  Váš email je u nás v bezpečí. Slouží pouze k zasílání novinek o příštích Internet Marketing Srazech. Jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.