Dej o sobě vědět!

Jsi dobrý(á) v tom, co děláš?

Máš znalosti, které by mohly ostatním pomoci?

Nebojíš se vystoupit před lidmi? Nebo se bojíš a rád(a) si to vyzkoušíš na menším množství posluchačů (10 – 20)?

Pokud nám máš co říci, budeme moc rádi, když nám na Internet Marketing Srazu uděláš krátkou přednášku (30 – 60) minut. Nečekej však honorář, já i všichni ostatní to děláme zdarma pro své potěšení a pro to, abychom pomáhali ostatním. Odměnou ti bude spokojená audience, dozví se o tobě a o tom co děláš noví lidé (a pokud budeš mít dobrou přednášku, budou vědět, že to umíš dobře) a třeba také nová zakázka/spolupráce – na IMSrazu se jich domluvil bezpočet.

Nejvíce nás zajímají tato témata:

  • vše, co se týká podnikání na internetu
  • vše, co se týká marketingu na internetu
  • produktivita
  • osobní rozvoj

Neváhej, třeba se ti u nás zalíbí a stane se z tebe další pravidelný účastník 😉 není totiž nic lepšího, než jednou za měsíc potkat přátele z oboru a nad dobrou večeří si povykládat o všech novinkách, nebo třeba o tom, co tě zrovna trápí a s čím potřebuješ pomoci (každý z účastníků ti rád řekne svůj názor).

Podmínkou je, aby prezentace/přednáška byla přínosná pro posluchače, nudné self-promo nepotřebujeme (a co si budeme nalhávat, nudné self-promo nepomůže ani tobě).

Pokud tě tato slova zaujala, neváhej a napiš mi e-mail, nebo pokud preferuješ raději telefon, klidně volej, všechny kontaktní informace najdeš na stránce kontakt.