Příští IM Sraz

Zde budeme pravidelně zveřejňovat informace o nejnovějším IM Srazu!

Prozatím zrušeno. Respektujeme nařízení vlády. 

ZRUŠENO: 73. IM sraz s Honzou Kvasničkou: Jak na strategii e-shopu/online projektu prakticky

Zveme Vás na 73. IM sraz. Hostem bude Honza Kvasnička, který nám poradí, jak nastavit strategii e-shopu nebo online projektu prakticky. Poprvé se bude sraz konat v Centru PANT s kapacitou do 100 lidí. Těšíme se na vás. 

Znáte to. Každý den se mění plány, vstupují nám do toho velká i malá rozhodnutí, díky kterým se původní plány mění nebo úplně odsouvají.

  • Jak ale v tomto prostředí zaručit správné směrování e‑shopu/online projektu?
  • Jak dodržovat marketingové aktivity a všechny své plány, abychom věděli, kam směřujeme nebo jak si to správně časově rozvrhnout?
  • Jak zjistíme, která aktivita nás posouvá kupředu a která nás jen stála peníze a čas?
  • Co je to vůbec strategie a jak ji zapracovat do svých procesů?
  • Co jsou to OKR a jak je naplno využít?
  • A co je to publikační plán

V Honzově přednášce prakticky prozkoumáme ověřené cesty, jak zajistit správné plánování vývoje, marketingu i celkový rozvoj e‑shopu. A jako vždy, dostanete k dispozici několik vzorů a ukázek, abyste vše mohli co nejdříve využívat v praxi.

Krátce o Honzovi: 

Honza je stratég a specialista na UX, zvyšování konverzního poměru, optimalizaci online projektů a testování webových aplikací. Spolupracuje s předními společnostmi zejména v oblasti e-commerce. Je zastáncem a propagátorem myšlenky „Nenuťte uživatele přemýšlet.“ Vyžívá se v uživatelském testování a procesu optimalizace, během kterého získává zpětnou vazbu a pokřivené pohledy návštěvníků na weby.